dziś darmowa wysyłka + RABAT 15 % użyj w koszyku kodu MARKETORIO15

99% pozytywnych opinii, bezproblemowe zwroty!

person Twoje konto
Sukienka

Patch cord MM OM4 LC-LC duplex 50/125 5.0m ALANTEC

(5)

Patch cordy wielomodowe – multi mode (MM) – to odcinek kabla z dwóch stron zarobiony odpowiednimi złączami, służy do połączeń pomiędzy urządzeniami w punktach krosowych (LAN, WAN) oraz końcowych urządzeń abonenckich opartych na technologii światłowodowej.
W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy kable zakończone złączami ST, SC i LC w różnych konfiguracjach. Długości standardowe dostępne w ciągłej sprzedaży: 0,5 – 5 mb. Na życzenie istnieje możliwość wyprodukowania specjalnych długości i złącz FC, FC APC, SC APC.

CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność
  • Kable niskopalne LSOH
  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości
  • Zgodność z RoHS

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN, WAN
  • Instalacje CCTV
  • FTTx

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.651.1
  • patch cord wielomodowy OM4 (50/125 µm), kolor powłoki: fioletowy

Całkowita cena: 

102,20 

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń